Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22. maj
19:00
Randers Freja
FC Aarhus Syd
U17 Drenge Liga 2 (2007) 11:11 - forår 2024 Pulje 407
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
Randers Freja
Assens IF
U15 Drenge Liga 5 (2009) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 559
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
24. maj
19:00
Randers Freja
IF Trojka/Team Nørreå
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 132
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
24. maj
19:15
Randers Freja
Hornslet IF
Herrer Serie 2 - Forår 2024 Pulje 18
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:00
Randers Freja
Hornbæk SF
U19 Drenge Liga 1 (2005-06) 11:11 - forår 2024 Pulje 301
|
|||||||||||||||||||
26. maj
13:15
Randers Freja
AaB
U14 Drenge Liga 1 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 601
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
26. maj
15:00
Randers Freja
Herning Fremad
U13 Drenge Liga 1 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 701
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
Randers Freja
Ikast FC
U17 Drenge Liga 1 (2007) 11:11 - forår 2024 Pulje 401
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
Randers Q
Hinnerup/Lystrup
U13 Piger Liga 1 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 951
|
|||||||||||||||||||
31. maj
19:00
Randers Freja
Kristrup B (3)
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 132
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:00
Randers Freja
Aabyhøj IF
U14 Drenge Liga 1 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 601
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:00
Randers Freja FC
Silkeborg IF
U15 Drenge Ligaen 2023/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. jun
14:00
Randers Freja
IF Lyseng
U17 Drenge Liga 2 (2007) 11:11 - forår 2024 Pulje 407
|
|||||||||||||||||||
01. jun
14:00
Randers Freja
LKB/Gistrup
Herrer Jyllandsserien 2 - Forår 2024 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:00
Randers Freja
tst Fodbold
ØOB Oldboys 60 år 11 mands 2023-24 Kreds 12
|
|||||||||||||||||||
07. jun
19:00
Randers Freja
Hammel GF
U15 Drenge Liga 2 (2009) 11:11 - forår 2024 Pulje 511
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:30
Randers Freja
Hadsten SK
U11 Drenge B2 (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
08. jun
12:00
Randers Freja
tst Fodbold
U12 Drenge B1 (2012) 8:8 - Forår 2024 Pulje 33
|
|||||||||||||||||||
08. jun
14:00
Randers Freja
Aalborg KFUM
U14 Drenge Liga 2 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 611
|
|||||||||||||||||||
08. jun
14:00
Randers Freja
VSK Aarhus
U13 Drenge Liga 6 (2011) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 765
|
|||||||||||||||||||
08. jun
14:00
Randers Freja
ASA, Aarhus
U16 Drenge Liga 2 (2008) 11:11 - forår 2024 Pulje 456
|
|||||||||||||||||||
08. jun
16:00
Randers Freja
FC Horsens
U17 Drenge Liga 2 (2007) 11:11 - forår 2024 Pulje 407
|
|||||||||||||||||||
12. jun
19:00
Randers Freja
Hobro IK
U13 Drenge Liga 1 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 701
|
|||||||||||||||||||
14. jun
19:00
Randers Freja
Værum GF
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 132
|
|||||||||||||||||||
15. jun
12:00
Randers Freja
Hobro IK
U14 Drenge Liga 2 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 611
|
|||||||||||||||||||
15. jun
12:00
Randers Freja
Gug B
Herrer Jyllandsserien 2 - Forår 2024 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
15. jun
14:00
Randers Freja
Hadsund B
Herrer Serie 2 - Forår 2024 Pulje 18
|
|||||||||||||||||||
16. jun
12:00
Randers Freja
Grenaa IF
U13 Drenge Liga 3 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 725
|
|||||||||||||||||||
16. jun
14:00
Randers Freja
FC Salling
U17 Drenge Liga 1 (2007) 11:11 - forår 2024 Pulje 401
|
|||||||||||||||||||
16. jun
14:00
Randers Freja
Hadsten SK
U16 Drenge Liga 2 (2008) 11:11 - forår 2024 Pulje 456
|
|||||||||||||||||||
17. jun
19:15
Randers Freja
AaB
U19 Drenge Liga 1 (2005-06) 11:11 - forår 2024 Pulje 301
|
|||||||||||||||||||
18. jun
20:00
Randers Freja
Hobro IK
U16 Drenge Liga 1 / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. jun
18:30
Randers Freja
AGF, Aarhus
U14 Drenge Liga 1 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 601
|